Broneeri laud!
Home / Broneeri laud! / Antalya, Restoran

Antalya, Restoran

Te võite restoranis Antalya tunnetada idamaade sooja ja päikselist atmosfääri. Antalya paikneb looklevate tänavate vaikuses aadressil Nõmme tee 7, Kristiine Keskuse läheduses. Antalya on demokraatlik asutus türgi- ja euroopapärase köögiga, ilusa sisustusega, suverõduga ja isikliku parklaga. Suitsetajate jaoks on eraldi suitsuruum. Kõik on väga lihtne, maitsev ja samaaegselt – väga kasulik, laialdane roogade valik, samuti rikkalik valik Türgi maiustusi, mis kuuluvad maailma kulinaariavaramusse.

Tööaeg: E-N: 10:30-24; R: 10:30-01; L: 12-01; P: 12-00. Köök on avatud 12-23. Infotelefon ja broneerimine: (+372) 655 3316.
Lugupeetud külastajad! Broneerimisel telefoni teel, teavitage restorani töötaja, et leidsite meie info Guru.ee portaalis.

Tellin Lauda Restoranis (vajalik)
Nimi (vajalik)
Email (vajalik)
Telefon (vajalik)
Inimeste arv
Kuupäev ja Kell
Teema
Umbkaudne arve summa
Märgake soovitused

Te võite restoranis Antalya tunnetada idamaade sooja ja päikselist atmosfääri. Antalya paikneb looklevate tänavate vaikuses aadressil Nõmme tee 7, Kristiine Keskuse läheduses.

Hindamine

Toit - 9.5
Interjöör - 9.2
Teenindus - 8.9

9.2

MAX 10!

Külastaja hinnang: 2.83 ( 3 hääli )
9

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top