Broneeri laud!
Home / Broneeri laud! / Argentiina, Restoran

Argentiina, Restoran

Restoran Argentiina avati 1996 aastal ja on edukalt kõik need aastad head süüa-juua ja nädalavahetustel tantsuprogrammi pakkunud. Meie kokad on pärit Ladina-Ameerikast ja valdavad kõiki saladusi, kuidas liha maitsvaks ja suupäraseks teha.

Veinivalikus domineerivad Argentiina ja Uue maailma veinid, kuid ei puudu ka klassikaliselt head Prantsuse veinid. Nädala lõpus reede ja laupäev õhtuti kell 9 pakume meie külalistele meeleoluka Ladina-Ameerika tantsurevüü, kus ei puudu ka Argentiina tango.

Tööaeg: E-P: 12-24; Infotelefon ja broneerimine: (+372) 660 5177.
Lugupeetud külastajad! Broneerimisel telefoni teel, teavitage restorani töötaja, et leidsite meie info Guru.ee portaalis.

Tellin Lauda Restoranis (vajalik)
Nimi (vajalik)
Email (vajalik)
Telefon (vajalik)
Inimeste arv
Kuupäev ja Kell
Teema
Umbkaudne arve summa
Märgake soovitused

Restoran Argentiina avati 1996 aastal ja on edukalt kõik need aastad head süüa-juua ja nädalavahetustel tantsuprogrammi pakkunud. Meie kokad on pärit Ladina-Ameerikast ja valdavad kõiki saladusi

Hindamine

Toit - 8
Interjöör - 6
Teenindus - 9

7.7

MAX 10!

Külastaja hinnang: 5 ( 1 hääli )
8

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top