Broneeri laud!
Home / Broneeri laud! / Brewery, Restoran

Brewery, Restoran

Brewery õlleklubi asub Tallinna vanalinnas, Pikk tn 1. Pärli kompleks- hoones, mis on teinud läbi täieliku renoveerimise ja kus on kokku viidud muistne arhitektuur ja tänapäevane moodne disain.

Brewery pakub 32 erinevat sorti õlut, neist kuus on elavad õlled ja viis on valmistatud meie enda n.ö. koduvabrikus. Köök on kombineering maailma erinevatest roogadest ja toidukuultuuridest ning on sobitatud kokku meie õllede ja ka, veinisõpradele, veinidega – kõik ju ei joo õlut.

Brewery õlleklubi töötab keskmises hinnaklassis, hubane ja asub kahel korrusel. Keldrikorrusel punasest puidust lauad, pikad massiivsed pingid, võlvlaed, mis on kaunistatud disain-lampigidega. Mahutab lahedalt 70 inimest. Alumisel korrusel on ka väike vinoteek, mis pakub ligi sada erinevat sorti, head ja kvaliteetset veini. Ülakorrusel on loungilik pehme mööbel ja aafrikast pärit punasest puidust lauad, siia mahub mõnusalt istuma 50 inimest.

Brewery ei ole ainult klubi ja lounge, brewery on ka kultuuripaik, kus saab hõrkude roogade ja värske õlle kõrvale kuulata ka mõnusat jazzi ning bluesi.

Tööaeg: E-K: 12-01; N-L: 12-03; P: 12-01. Infotelefon ja broneerimine: (+372) 631 3631.
Lugupeetud külastajad! Broneerimisel telefoni teel, teavitage restorani töötaja, et leidsite meie info Guru.ee portaalis.

Tellin Lauda Restoranis (vajalik)
Nimi (vajalik)
Email (vajalik)
Telefon (vajalik)
Inimeste arv
Kuupäev ja Kell
Teema
Umbkaudne arve summa
Märgake soovitused

Brewery õlleklubi asub Tallinna vanalinnas, Pikk tn 1. Pärli kompleks- hoones, mis on teinud läbi täieliku renoveerimise ja kus on kokku viidud muistne arhitektuur ja tänapäevane moodne disain.

Hindamine

Toit - 9
Interjöör - 9.1
Teenindus - 9

9

MAX 10!

Külastaja hinnang: 4.85 ( 1 hääli )
9

Üls kommentaar

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top