Broneeri laud!
Home / Broneeri laud! / Cafe Boulevard, Kohvik

Cafe Boulevard, Kohvik

Tallinna kesklinnas asuv Cafe Boulevard pakub laias valikus saiakesi, torte, võileibu ja värskeid salateid. Hommikuti leiate kohviku menüüst tervisliku pudru ning lõunaks kuuma supi. Tõeliselt maitsvad tordid ja kringlid on olnud populaarsed juba aastakümneid.

Cafe Boulevard asub Radisson Blu Hotel Olümpia esimesel korrusel. Kohviku valikust leiate palju erinevaid küpsetisi, võileibu, suupisteid, värskeid salateid ja mahlu. Hommikuti Cafe Boulevard pakub tervislikku putru ning kell 11.30 -15.00 kuuma päevasuppi. Samuti saab kohapealt osta või ette tellida kringleid, stritsleid ja torte, mis on linnarahva seas unustamatult hea maitse poolest tuntud juba aastakümneid. Kohvikus on ka lastele mõeldud mängunurk.

Kooke, kringleid, stritsleid ja torte on võimalik osta ka e-poe kaudu ning vajadusel toimetab kohvik kaubad kulleriga kliendile koju.

Tööaeg: P-N: 7-23; R-L: 7-24. Infotelefon ja broneerimine: (+372) 631 5860.
Lugupeetud külastajad! Broneerimisel telefoni teel, teavitage restorani töötaja, et leidsite meie info Guru.ee portaalis.

Tellin Lauda Restoranis (vajalik)
Nimi (vajalik)
Email (vajalik)
Telefon (vajalik)
Inimeste arv
Kuupäev ja Kell
Teema
Umbkaudne arve summa
Märgake soovitused

Tallinna kesklinnas asuv Café Boulevard pakub laias valikus saiakesi, torte, võileibu ja värskeid salateid. Hommikuti leiate kohviku menüüst tervisliku pudru ning lõunaks kuuma supi. Tõeliselt maitsvad tordid ja kringlid on olnud populaarsed juba aastakümneid.

Hindamine

Toit - 9.3
Interjöör - 9.4
Teenindus - 9.5

9.4

MAX 10!

Külastaja hinnang: Ole esimene !
9

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top