Broneeri laud!
Home / Broneeri laud! / Aasia / Cha Dao, Restoran

Cha Dao, Restoran

Hiina teemaja restoran Cha Dao ootab teid yum cha`le. Yum cha – see on võimalus nautida teed koos erinevate dim sum suupistetega: aurul valmistatud pelmeenide, baozi taignataskute, fritüüritud kalmaaride, marmormustrilisete teemunade või kevadrullidega.

Võtke sõbrad kaasa restorani Cha Dao ja osalege Hiina gong fu teetseremoonial või õppige valmistama teed elaval tulel nagu Lu Yu, mees, kes pani aluse tee erinevate omaduste uurimisele ja keda austatakse Hiinas kui tee jumalat.

Hiina vanasõna ütleb “Hea hommikusöök ei asenda head lõunasööki”, seepärast soovitab meie peakokk Zhiqiang Jiang klassikalist sealiha magus-hapu kastmes, Yin-Yang krevette, Sichuani stiilis valmistatud loomaliha või aromaatset Shanghai parti.

Tööaeg: E-P: 11-23. Infotelefon ja broneerimine: (+3725) 842 0003.
Lugupeetud külastajad! Broneerimisel telefoni teel, teavitage restorani töötaja, et leidsite meie info Guru.ee portaalis.

Tellin Lauda Restoranis (vajalik)
Nimi (vajalik)
Email (vajalik)
Telefon (vajalik)
Inimeste arv
Kuupäev ja Kell
Teema
Umbkaudne arve summa
Märgake soovitused

Cha Dao – Hiina teemaja ja restoran ootab teid yum cha`le. Yum cha – see on võimalus nautida teed koos erinevate dim sum suupistetega: aurul valmistatud pelmeenide, baozi taignataskute, fritüüritud kalmaaride, marmormustrilisete teemunade või kevadrullidega.

Hindamine

Toit - 9.4
Interjöör - 9.4
Teenindus - 9.5

9.4

MAX 10!

Külastaja hinnang: Ole esimene !
9

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top