Broneeri laud!
Home / Broneeri laud! / Aasia / Chedi, Restoran

Chedi, Restoran

Ajaloo ja traditsioonideta ei eksisteeriks tänast päeva, milles me loome homset. Restoran Chedi on modernne käsitlus Aasia toidukultuurist. Kontrastid, maitsete sidumine ja erinevate toorainete ühendamine on see, kuhu tänapäevane Aasia köök suundub. Asukoht Tallinna vanalinnas on sümboolne kummardus elavale ajaloole ja pidevalt muutuvale elule.

Koos olemine ja roogade jagamine on sügavalt aasiapärane traditsioon. Võimalus ühiselt nautida on see, mida me teile pakume. Tere tulemast restorani Chedi.

Restoran Chedi on igal aastal 50 parima Eesti restorani esiviisikus. Aastal 2011 valiti Chedi ka parimaks Eesti restoraniks Tallinnas.

Tööaeg: E-N: 12-23; R-L: 12-24; P: 13-22. Infotelefon ja broneerimine: (+372) 646 1676.
Lugupeetud külastajad! Broneerimisel telefoni teel, teavitage restorani töötaja, et leidsite meie info Guru.ee portaalis.

Tellin Lauda Restoranis (vajalik)
Nimi (vajalik)
Email (vajalik)
Telefon (vajalik)
Inimeste arv
Kuupäev ja Kell
Teema
Umbkaudne arve summa
Märgake soovitused

Restoran Chedi on igal aastal 50 parima Eesti restorani esiviisikus. Aastal 2011 valiti Chedi ka parimaks Eesti restoraniks Tallinnas.

Hindamine

Toit - 9
Interjöör - 9.2
Teenindus - 9.3

9.2

MAX 10!

Külastaja hinnang: 4.85 ( 1 hääli )
9

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top