Broneeri laud!
Home / Dieet & Fitness / Sidrunivesi on hommikuti väga kasulik
Sidrunivesi on hommikuti väga kasulik

Sidrunivesi on hommikuti väga kasulik

Sest sellega sa tugevdad oma immuunsüsteemi. Sidrun tugevdab närvisüsteemi, stimuleerib ajutegevust, reguleerib vererõhku. Kõike seda tänu C-vitamiinile ja kaaliumile. Sidrunivesi on kasulik veel mitmel teisel põhjusel.

Sidrunis olev sidrunhape ei suurenda keha happesust, vaid tasakaalustab organismi pH-d.

Tänu sidrunis sisalduvale pektiinile on organismil kergem võidelda näljatundega. Inimesed, kes järgivad aluselist dieeti, võtavad kiiremini kaalust alla. Seda tõestavad hiljuti läbiviidud uuringud.

Ka su väljanägemine paraneb, sest sidrunis sisalduv C-vitamiin vähendab kortse ning soodustab plekkide kadumist nahalt. Sidrunimahl eemaldab verest toksiine.

Kohvi austajatele võib soovitada klaasi sidrunivett, mis võõrutab neid halvast harjumusest juua hommikuti kohvi. Klaas sidrunivett toniseerib ja muudab reipamaks samahästi kui tass kohvi!

Kui juua hommikuti klaas vett, ei teki organismi veetustumist. Eelkõige on see kasulik neerupealsetele, mis eritavad hormoone. Organism saab kohe hommikul piisava koguse vajalikke aineid, et tulla igasuguste pingetega toime ning funktsioneerida, nagu peab!

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top