Broneeri laud!
Home / Broneeri laud! / Nipernaadi, Restoran

Nipernaadi, Restoran

Nagu August Gailiti Toomas Nipernaadi rändas ka restoran Nipernaadi Eestis ringi, et koguda inspiratsiooni eestimastest naturaalsetest talutoodetest ja kohtuda kohalike rannakalurite ja väiketalunikega, kes on kasvatanud oma tooteid hoole ja armastusega. Palju toorainet, nagu juurikad, maitsetaimed, liha, metsamarjad ja seened tuleb Vihula Mõisa öko-Farmist Lahemaa Rahvuspargis.

Nipernaadi soovib, et Sinu lauale jõuaks toit koos rännulooga Eestimaa eripaigust. Menüü on lihtne ja tuttavate maitsetega. Toidud on loonud kokad Toomas Lääts ja Jevgeni Cherdantsev, kes valmistavad sööki värskest, hooajalisest ja võimalikult kohalikust toorainest. Nii tuleb kala Peipsi järvest ja Pärnu lahest, juurikad, salatid ja ürdid nii Vihula Mõisast kui Kopra Karjamõisast, kanaliha Põhja-Eestist, veise- ja sealiha Lõuna-Eestist – seega menüüs on eripäraseid lõhnu ja maitseid Eestimaa eri nurkadest.

Toomas Nipernaadi rändas ringi, rääkis lugusid sooviga panna inimesi elule teistmoodi vaatama. Nii restoran tahab ka panna oma külalisi restoranis toidule teisiti vaatama ning taldrikul olevat rännulugu nautima alguses silmade ja pärast maitsemeelega. Ning muidugi lisaks söögile naudisklema ka väikestes õllekeldrites ja vabrikutes villitud kohalikke marjaveine, õlusid ja viinu.

Restoran Nipernaadi on paik, kus saavad kokku hea Eesti toit , külalislahkus, soojus, väga toredad külalised, et oleks mõnus koos olla.

Tööaeg: E-P: 12-22. Infotelefon ja broneerimine: (+372) (+372) 666 4800.
Lugupeetud külastajad! Broneerimisel telefoni teel, teavitage restorani töötaja, et leidsite meie info Guru.ee portaalis.

Tellin Lauda Restoranis (vajalik)
Nimi (vajalik)
Email (vajalik)
Telefon (vajalik)
Inimeste arv
Kuupäev ja Kell
Teema
Umbkaudne arve summa
Märgake soovitused

Restoran Nipernaadi on paik, kus saavad kokku hea Eesti toit, külalislahkus, soojus, väga toredad külalised, et oleks mõnus koos olla.

Hindamine

Toit - 9.5
Interjöör - 9.5
Teenindus - 9.3

9.4

MAX 10!

Külastaja hinnang: 4.7 ( 1 hääli )
9

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top