Broneeri laud!
Home / Meie arvamus / Restoranis Hansalinn ise kuumal kivil süüa valmistame
Restoranis Hansalinn ise kuumal kivil süüa valmistame

Restoranis Hansalinn ise kuumal kivil süüa valmistame

Leidsime Malmö tänaval asuva restorani Hansalinn eest inimtühjana. Algul tekitas see kõhedust, kuid andis hea võimaluse kaaslasega segamatult vestelda.

Restoran üllatab hindadega

Valdavalt on Hansalinna külalisteks turistid ja esimene pilk restoranile tekitas arvamuse, et selle koha hinnad on küll kõrged. Menüüga tutvudes selgus, et hinnad pole tavalisest kõrgemad.

Eelroogasid oli kokku kolm, hinnad alates 1 ja lõpetades 2 euroga. Veel saab restoranis tellida kolme suppi, ka nende hinnad jäävad 2 euri piiresse.

Pearoogasid on seitse, hinnad algavad 4 eurost ja jõuavad 12 euroni. Sinna kõrvale saab valida oma soovi järgi nelja kastme vahel ja kartulite küpsetamise meeldivaima viisi. Iga prae juures on keedetud juurviljad.

Magustoite pakutakse kaheksat sorti, lastemenüüs on veel kaks valikut. Enamik neist on jäätis lisanditega. Huvitav tundus majakook. See oli küpsisepõhjal valmistatud vaarika-toorjuustukook, kaunistatud šokolaadi, mustikate, maasikate ja vahukoorega.

Maja ees on väljas menüü, mida võib enne sisse astumist uurida. Toitude keskel on suuresti punaselt nii inglise kui eesti keeles kirjutatud, et sööma minnes saab klaasi majaveini tasuta.

Hansalinn meelitab kivil grillimisega

Eraldi on menüü alguses Hansalinna eri – kuumal kivil grillimine. Teenindaja selgitas, et kuum kiviplaat tuuakse koos toore lihaga otse lauale ja külastaja saab toidu ise valmistada. Nii tuleb roog mahlasem ja klient saab maitseaineid lisada oma soovi järgi. Kivil grillitud kanafilee puhul ilmusid lauale kaussides juurviljad, kartulid ja toores liha.

Kogemus oli väga huvitav. Teenindaja õpetas, et kõigepealt tuleks natuke soola kivile raputada ja seejärel kanad niinimetatud pliidile visata.

Nii saab ise valmistada kana-, veise- ja seafileed, hinnad on 8-13 euroni, kahele sööjale mõeldud ports maksab 10-18 krooni.

Siiri Erala
Portaal Tarbija24

Kirjuta kommentaar

Your email address will not be published.Vajalikud väljad on märgitud *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Scroll To Top